Hakkımda

Ali Tolga ASLAN

1992 Üsküdar doğumluyum. 2012-2014 yılları arasında Okan Üniversitesi’nde Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık eğitimi aldım.

Kendini sürekli güncelleyen Grafik – Web Tasarım ve Dijital Pazarlama dünyasında sertifikalı, online ve yüzyüze eğitimler ile bilgi ve birikimlerimi pekiştirip güçlendirmeye devam etmekteyim. Kullanmış olduğum tasarım programları ve kreatif çalışmalarım ile günümüze kadar görev almış olduğum işlerde takdir ve tebrik kazanmış iş disiplinine sahip biriyim.

Grafik Tasarım, Ürün Fotoğrafçılığı, E-Ticaret ve Pazaryeri Yönetimi, WordPress, HTML, CSS, Javascript, PHP, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO, SEM, Meta gibi uzmanlıklarım mevcuttur. İş ortamlarına kısa sürede adapte olabilen, sosyal, prezantabl, kültürlü, saygı seviyesi yüksek kişiliğe sahip bir bireyim.

Grafik Tasarım

Adobe Photoshop, Illustrator, InDesing, Lightroom, After Effect, Premiere, Corel Draw, AutoCAD, SolidWorks programlarında yüksek beceri sahibiyim.

Web Tasarım

T-Soft, İdeasoft, Ticimax, WordPress, OpenCart altyapılarında bilgi sahibiyim.

SEO | SEM

Google Analytics, Google Search Console, Semrush, Ahrefs, MozBar, Screaming Frog SEO Spider, Google ADS, Facebook Meta araçlarında bilgi sahibiyim.

Sertifika Programları

GRAFİK | WEB TASARIM & DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI

ALİ TOLGA ASLAN

İletişime Geçin

Tüm Sorularınız İçin Mesajlarınızı Gönderebilirsiniz.

Ali Tolga ASLAN

Sosyal Medyada Takip Edin

© 2024 Ali Tolga ASLAN